Kontakt

Hör gärna av dig! Vi som jobbar på kontoret hittar du nedan. Det går även bra att ringa direkt till växeln, maila eller fylla i formuläret till höger. Välkommen!

Elinväst AB
Metodvägen 8
435 33 Mölnlycke

Växel: 031-12 26 20
Jourtelefon: 031-352 60 20
E-post: info@elinvast.se

Skicka meddelande till oss

Medarbetare

Cecilia Landin Ekelund Ekonomi

Cecilia Landin Ekelund
Ekonomi

cecilia.ekelund@elinvast.se
Direktnummer: 031-352 60 22
Mobiltelefon: 0700-90 19 70

Johan Andersson Arbetsledare Entreprenad

Johan Andersson
Arbetsledare Entreprenad

johan@elinvast.se
Direktnummer: 031-352 60 13
Mobiltelefon: 0707-14 08 98

Jerker Grönberg Arbetsledare Entreprenad

Jerker Grönberg
Arbetsledare Entreprenad

jerker@elinvast.se
Direktnummer: 031-352 60 05
Mobiltelefon: 0723-71 35 88

Torbjörn Johansson
Projektledare Entreprenad

torbjorn@elinvast.se
Mobiltelefon: 0722-51 71 98

Raimo Salminen Arbetsledare Service

Raimo Salminen
Arbetsledare Service

raimo@elinvast.se
Direktnummer: 031-352 60 14
Mobiltelefon: 0709-40 70 44

Mats Andersson Arbetsledare Service

Mats Andersson
Arbetsledare Service

mats@elinvast.se
Direktnummer: 031-352 60 04
Mobiltelefon: 0709-47 36 04

Patrick Antonsson Arbetsledare Service

Patrick Antonsson
Arbetsledare Service

patrick@elinvast.se
Direktnummer: 031-352 60 06
Mobiltelefon: 0701-60 94 60

Samuel Bladh
Ljusdesigner

samuel.bladh@elinvast.se
Mobiltelefon: 0733-00 32 11

Elisabeth Helldén
Administration

elisabeth.hellden@elinvast.se
Direktnummer: 031-352 60 29
Mobiltelefon: 0707-14 08 97